TOKİ 12 Bin Lira Peşinat, Aylık 359 TL Taksitle Ev Sahibi Olma Fırsatı

TOKİ 12 Bin Lira Peşinat, Aylık 359 TL Taksitle Ev Sahibi Olma Fırsatı Asgari Ücretli Çalışanlar, Dar Gelirli Aileler, İlk Kez Ev Sahibi Olacaklara Devletten Konut Seferberliği! TOKİ 12 Bin Lira Peşinat, Aylık 359 TL Taksitle Ev Sahibi Yapacak Türkiye son yıllarda sosyal konut projeleri ile adından söz ettirmeye devam ederken Toplu Konut İdaresi Başkanlığı sadece alt gelir grubu dar gelirli aileler için özel konut satış ilanları yayımladı. İlk defa ev sahibi olacaklar, asgari ücretli çalışanlar ve dar gelirli ailelerin başvurularına açık olan konut projeleri için en düşük aylık taksit tutarı ise 359 liradan başlıyor. Sadece 12 bin lira peşinatla ev sahibi yapacak o konut projeleri listesi ve başvuru şartları haberimizde... TOKİ Türkiye geneli açık satış listesi Temmuz 2020, alt gelir grubu başvuru şartları, TOKİ'den nasıl ev sahibi olunur, ev almak mantıklı mı?

TOKİ 12 Bin Lira Peşinat, Aylık 359 TL Taksitle Ev Sahibi Olma Fırsatı

TOKİ 12 Bin Lira Peşinat, Aylık 359 TL Taksitle Ev Sahibi Olma Fırsatı

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ Temmuz 2020 Türkiye Geneli Açık Satış Listesi yayımlandı. Yayımlanan liste ile çekilişsiz kurasız olarak satılan konut projeleri için yeni fırsatlar ile dar gelirli vatandaşlara kira öder gibi ev sahibi olma imkanı sunuldu.  TOKİ TÜRKİYE GENELİ TEMMUZ 2020 ÇEKİLİŞSİZ KURASIZ TÜRKİYE GENELİ AÇIK SATIŞ LİSTESİ YAYIMLANDI!  Türkiye geneli açık satış ilanları ile çekilişsiz kurasız olarak satılacak konut projeleri yayımlandı.  Yayımlanan liste ile Türkiye'nin farklı illerinde yer alan 18 konut projesi için dar gelirli vatandaşlara kira öder gibi ev sahibi olma imkanı sunuldu. 

TOKİ'DEN NASIL EV SAHİBİ OLUNUR, KONUT SATIN ALINIR? TOKİ ilanları kurumun resmi internet sitesi üzerinden satışa sunulmakta olup TOKİ Türkiye geneli açık satış ilanlarına ulaşmak için burayı TIKLAYINIZ...  Yukarıda yer alan linki tıkladığınız anda TOKİ GOV TR resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan satılık konut ilanlarını görüntülendiği sayfaya ulaşabilirsiniz. Burada yer alan ilanlar arasında yaşadığınız şehirde bulunan ilanlar için satış duyurusu linkine tıkladığınız anda başvuru tarihi, başvuru şartları ve başvuru yapılacak olan banka adına ulaşabilirsiniz.  Konut projelerine göre belirlenmekte olup TOKİ satılık daire ilanları için başvurular Ziraat Bankası ve Halkbank şubeleri üzerinden kabul edilmektedir.  AYLIK 359 TL TAKSİT VE 12 BİN LİRA PEŞİNATLA EV SAHİBİ OLMA İMKANI!  TOKİ alt gelir grubu konut projeleri için kişinin kendi adına, eşine ve bakmakla yükümlü olduğu çocuğu adına kayıtlı konut olmaması ve aylık hane halkı geliri toplamının 5 bin 500 lirayı aşmaması şartı aranmaktadır.  Bu şartları taşıyan kişiler için satışta olan Kütahya Emet konut projesi için peşinat tutarı 12 bin lira ve aylık taksit tutarı 359 lira başlangıç seviyesi olarak uygulanacaktır. 

Konutlarda satış fiyatları, aylık taksit tutarları ve peşinat rakamları projelere göre belirlenmektedir. 

Tepkiniz nedir?

like
5
dislike
1
love
1
funny
2
angry
0
sad
0
wow
1