Survivor Yasin Obuz Kimdir?

Survivor Yasin Obuz Kimdir? Yasin Obuz Kaç Yaşında, Yasin Obuz Boyu, Yasin Obuz Aslen Nereli, Yasin Obuz Biyografi, Yasin Obuz Nerede Doğdu, Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Survivor Yasin Obuz Kimdir?

Yasin Obuz Kimdir?
 
Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 16 Şubat 2020 tarihinde başlayan Survivor 2020 Ünlüler Gönüller yarışmasında, gönüllüler grubunda yarışmacı olarak yer alan Yasin Obuz Kimdir?  
 
Adı Soyadı: Yasin Obuz  
Doğum Tarihi:  21 Kasım 1988 (31 yaşında)
Doğum Yeri:
Nereli: Diyarbakır 
Burcu:  Akrep
Kilosu:  
Boyu: 
Göz Rengi: Yeşil
Saç Rengi: Açık Kahverengi 
Eğitim Durumu: Hacettepe Üniversitesi Spor Bölümü
Evlimi:  
Eşi:
Sevgilisi:  
Meslek:
instagram Hesabı: 
Twitter Hesabı:  
Facebook Hesabı: 
 
Yasin Obuz Biyografisi
 
Adına birçok yarışma programında sıkça rastladığımız ancak hafızalarda Masterchef Yasin olarak kalan Yasin Obuz şimdilerde ise Survivor 2020 gönüllüler takımı yarışmacısı olarak karşımıza çıkıyor. Renkli ve hiperaktif kişiliği ile tanınan Yasin Obuz kimdir? Yasin Obuz kaç yaşında? Yasin Obuz nereli? Yasin Obuz hangi yarışmada ünlendi? Masterchef Yasin Obuz hakkında merak edilen tüm detayları sizler için derledik.
 
Masterchef Yasin Obuz 21 Kasım 1988 (31 yaşında) tarihinde Diyarbakır’da dünyaya gelmiştir. Diyarbakır’da doğmuş ancak henüz küçük yaşta iken ailesi Antalya’ya taşınan Yasin Obuz, bir dönem Kıbrıs’ta da bulundu yaklaşık 6 sene Kıbrıs’lı bir arkadaşı ile aynı evi paylaşmıştır. Bu nedenle şivesi de Kıbrıs şivesini andırmaktadır. Ailesi hala Antalya’da oturan Yasin Obuz İstanbul’da yaşıyor.


3 kardeş olan Yasin Obuz çocukluğundan beri spor ile iç içe yaşıyor ve aktif olarak spor yapıyor. İlk spor lisansını 1998 yılında alan Yasin Obuz amatör ve profesyonel olarak futbol oynadı. Ayrıca bununla birlikte çocukken 2 yıl jimnastik yapıp, voleybol ve basketbolda oynamıştır. Ankara Hacettepe Üniversitesi'nde Spor Bilimleri Fakültesi'nde okuyan Yasin Obuz Üniversite yıllarında spor olarak fitness yapmıştır. Üniversitede mutfağa ve yemeklere merak salmış ve yemek öğrenmeye başlamıştır. Yemek yaparken mutlu olduğunu fark eden Yasin Obuz, bir dönem Rusya St. Petersburg’da yaşadı. Rusya dışında yaklaşık olarak 20 ülke gezdi. Gittiği her ülkelerin mutfak kültürlerini, eğlence tarzlarını ve yaşayış şekillerini gözlemledi.
 
İlk olarak Yemekteyiz yarışma programına ve ardından Kısmetse Olur evlilik programına da katılmış ancak son olarak katıldığı Masterchef yarışmasında kendisine olan öz güveni, hiperaktif yapısı ve renkli kişiliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış ve fenomen olmuştur. Ayrıca Survivor yarışmasıyla ünlenen Taner Tolga Tarlacı’nın da yakın arkadaşı olan Yasin Obuz, Yemekteyiz isimli yarışma programına katılmadan 20 gün önce evlendiğini belirtmiştir.
 
Katıldığı yarışmalar da buuuummm kelimesini çok kullanan isim ayrıca yakın çevresinin kendisine HIRŞİT diye hitap ettiklerini belirtmiştir. Yaşamını İstanbul’da sürdüren Masterchef Yasin, İstanbul Sirkeci’de bir restaurantı bulunmaktadır.
 
Beyaz TV ekranlarının sabah programı olan ve beğeni ile izlenen Söylemezsem Olmaz programının sunucusu Ece Erken, o dönem Yemekteyiz yarışmacısı Yasin Obuz'un kendisine ağır küfürler ettiğini ifade ederek dava açacağını belirtmişti.
 
Son olarak Survivor 2020 Ünlüler- Gönüllüler yarışmasının gönüllüler kadrosuna dahil olan Yasin Oğuz hiperaktif davranışları ile bir hayli iddialı görünüyor bizde kendisine başarılar diliyoruz.

Tepkiniz nedir?

like
3
dislike
1
love
0
funny
1
angry
0
sad
0
wow
0