Survivor Uğur Pektaş Kimdir?

Survivor Uğur Pektaş Kimdir? Uğur Pektaş Kaç Yaşında, Uğur Pektaş Boyu, Uğur Pektaş Aslen Nereli, Uğur Pektaş Biyografi, Uğur Pektaş Nerede Doğdu, Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Survivor Uğur Pektaş Kimdir?
Survivor Uğur Pektaş Kimdir?

Uğur Pektaş Kimdir?
 
Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 16. Şubat. 2020 tarihinde yayına girecek olan Survivor 2020 Ünlüler Gönüller yarışmasında, ünlüler grubunda yarışmacı olarak yer alan Uğur Pektaş Kimdir?  
 
Adı Soyadı: Uğur Pektaş  
Doğum Tarihi:  16.04.1979 (41 yaşında)
Doğum Yeri: İstanbul
Nereli: İstanbul
Burcu: Koç  
Kilosu:  
Boyu: 1,86 Cm
Göz Rengi: 
Saç Rengi:  
Eğitim Durumu: 
Evlimi: Boşanmış (Gamze Özçelik) 
Eşi:
Sevgilisi:  
Meslek: Oyuncu
Instagram Hesabı: @ugurrpektas
Twitter Hesabı:  
Facebook Hesabı: 
 
Uğur Pektaş Biyografisi
 
Uğur Pektaş 2005 yılında Kanal D de ilk defa yayınlanan Survivor yarışmasına katılmış ve yarışmayı kazanarak 1. Olmuş ve bu sayede tanınarak ardından oyuncu olmuştur. Şimdi 15 yıl sonra yeniden Survivor 2020 yarışmasının Ünlüler kadrosuna dahil olan yakışıklı oyuncu Uğur Pektaş merak konusu oldu. Peki, Uğur Pektaş kimdir? Uğur Pektaş nereli? Uğur Pektaş kaç yaşında? Uğur Pektaş evlimi? Uğur Pektaş ile ilgili merak edilen tüm sorularınızın cevaplarını detayları ile birlikte sizler için derledik.
 
Uğur Pektaş, 16 Nisan 1979 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Anne- babası 13 yaşındayken boşandı. Yoga, aikido ve tai chi sporları yaptı. Kocaeli Üniversitesi Otelcilik Bölümü'nde okudu. Üniversitede okuduğu zaman içerisinde aynı zamanda tur rehberliği yaptı, ardından bir bira firmasının parti ekibinde organizatör olarak çalıştı. Yarışmada tanınarak oyunculuğa başladıktan sonra babasıyla birlikte ortak olduğu Otomobil tamiri ve bakım servisi dükkanı açtılar.
 
2005 yılında Acun Ilıcalı'nın ilk defa hazırlayıp sunduğu ve Kanal D ekranlarında yayınlanan Survivor Türkiye yarışmasına katılarak, yarışmasında birinci olan Uğur Pektaş, sonrasında da oyunculuğa adım attı. İlk olarak Kuşdili ve Düşler ve Gerçekler dizilerinde yer aldı yıldızı çok fazla parlamayan oyuncu son olarak rol aldığı Arka Sokaklar isimli dizisi ile büyük ses getirdi. Yönetmenliğini Orhan Oğuz yaptı, başrollerde ise Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Uğur Pektaş, Alp Korkmaz, İlker İnanoğlu, Gamze Özçelik, Berk Oktay, Çağla Kubat oynadığı Arka Sokaklar dizisinde Komiser Yardımcısı Murat karakterini canlandırmıştı.


Yakışıklı oyuncu Uğur Pektaş, 19 Haziran 2008 tarihinde, kendisi gibi oyuncu olan ve aynı dizide rol paylaştığı sevgilisi Gamze Özçelik ile evlendi. Çiftin 30 Ocak 2010 tarihinde Murathan adında bir oğlu olmuş ve 2011 yılında ayrılmışlardı. Diziden ayrıldıktan sonra oyunculuğa ara veren Uğur Pektaş'ın şu an Hac organizasyonu yapan şirketi bulunmaktadır. son alınan haberlere göre eski eşi Gamze Özçelik ile barıştığı ve yeniden deneme kararı aldıklarıdır.
 
TV8 ekranlarının sevilerek izlenen yarışması Survivor 2020 Ünlüler-  Gönüller yarışmasının yarışmacıları içerisinde 15 yıl aradan sonra yeniden Uğur Pektaş’da yer alıyor. TV8 ekranlarında 16 şubat akşamı yayınlanacak olan yarışmada birbirindn iddialı olan yarışmacı kadrosu merak ediliyor. Acun Ilıcalı'nın sosyal medya hesabından Survivor ünlüler kadrosunu açıklayarak oyuncu Uğur Pektaş ve yine oyuncu Mert Öcal’ın aynı yarışmada ve hatta aynı kadroda olmaları yarışma severlerinin epey dikkatini çekti. Çünkü Uğur Pektaş’ın eski eşi Gamze Özçelik bir zamanlar Mert Öcal ile de sevgili idi. Sorvivor 2020 yarışmasında birbirinden iddialı isimlerin yer aldığı ünlüler kadrosunda Uğur Pektaş kendine olan güveniyle karşımıza çıkıyor. Bizde kendisine başarılar diliyoruz.

Tepkiniz nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0