Survivor Sadık Ardahan Uzkanbaş Kimdir?

Survivor Sadık Ardahan Uzkanbaş Kimdir? Sadık Ardahan Uzkanbaş Kaç Yaşında, Sadık Ardahan Uzkanbaş Boyu, Sadık Ardahan Uzkanbaş Aslen Nereli, Sadık Ardahan Uzkanbaş Biyografi, Sadık Ardahan Uzkanbaş Nerede Doğdu, Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Survivor Sadık Ardahan Uzkanbaş Kimdir?

Sadık Ardahan Uzkanbaş Kimdir?
 
Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 16 Şubat 2020 tarihinde başlayan Survivor 2020 Ünlüler Gönüller yarışmasında, gönüllüler grubunda yarışmacı olarak yer alan Sadık Ardahan Uzkanbaş Kimdir?  
 
Adı Soyadı: Sadık Ardahan Uzkanbaş  
Doğum Tarihi: 1987 (33 yaşında) 
Doğum Yeri: Adana
Nereli: Adana 
Burcu:   
Kilosu:  
Boyu: 
Göz Rengi: Kahverengi
Saç Rengi: Açık kahverengi 
Eğitim Durumu: 
Evlimi: Bekâr  
Eşi:
Sevgilisi: Yok  
Meslek:
instagram Hesabı: 
Twitter Hesabı:  
Facebook Hesabı: 
 
Sadık Ardahan Uzkanbaş Kimdir?
 
Uzun zamandır yayınlanan Survivor yarışması tarihinin ilk Adanalı yarışmacısı olmaya hazırlanan Adanalı Sadık Ardahan Uzkanbaş Survivor 2020 Ünlüler- Gönüllüler konseptli yarışmasında gönüllüler takımında kendisine yer buldu. Sadık Ardahan Uzkanbaş Survivor 2020 Ünlüler- Gönüllüler yarışmasına cesareti ve Adanalı damarı ile renk katacak. Türk televizyonlarında 2020 yılının Adanalıların yılı olacağa benziyor Ramo ve Bir Zamanlar Çukurova gibi Adana dizilerinin yanında artık birde Dominik’te Survivor 2020 yarışmasındaki Adanalı Sadık Ardahan Uzkanbaş olacak. Peki Sadık Ardahan Uzkanbaşkimdir? Sadık Ardahan Uzkanbaş kaç yaşında? Sadık Ardahan Uzkanbaş evlimi? Sadık Ardahan Uzkanbaş’ın mesleği nedir? Sadık Ardahan Uzkanbaş ile ilgili merak edilen tüm detayları sizler için derledik.
 
1987 yılında dünyaya gelen Sadık Ardahan Uzkanbaş Adana doğumludur ve aslende Adana’lıdır ve 33 yıldır da Adana’da yaşamaktadır. Gençlik yıllarında Adana Spor Kulübü için ter dölmüş ve 8 yıla yakın Adanaspor takımı alt yapısında futbol oynamıştır. Ancak yaşadığı bazı sakatlık problemleri nedeninden dolayı severek oynadığı futbola devam edemeyeceğinden dolayı ara vermek zorunda kalmıştır.
 
Futbolu bıraktığında bu boş geçen zaman sürecinde askerlik görevini yerine getirmek için askere gitmiştir. Askerden geldikten kısa bir süre sonra ilk yurt dışı tecrübesini yaşadı, yurt dışına Dubai’ye gitmiş ve 2 sene kadar orada kaldıktan sonra tekrar Türkiye’ye dönmüştür. Bir süre yine spor faaliyetlerine kaldığı yerden her ne kadar devam etse de fazla devam ettirmeden Kazakistan’a giderek 6 ay kadar Kazakistan’da yaşamış ve tekrar Türkiye’ye dönmüştür.
 
Yeni yerler keşfederek farklı kültürleri incelemek ve farklı kültürlere sahip yeni insanlarla tanışmaktan çok büyük keyif aldığını belirten Sadık Ardahan Uzkanbaş, imkanı olduğu sürece hep bir yerlere gidip görmek istediğini de ifade etmiştir.


2020 yılında ise ekranların sevilen yarışması Survivor ile tanınmıştır. Survivor 2020 Ünlüler- Gönüllüler yarışmasının gönüllüler takımı yarışmacılarından olan Sadık Ardahan Uzkanbaş tam bir Survivor hayranıdır. Sadık Ardahan Uzkanbaş, kendisinin tam bir Survivor olarak bu yarışma için biçilmiş bir kaftan olduğunu, yarışmada yaşanabilecek tüm zorlukların kolaylıkla üstesinden gelerek başarabileceğini dile getirmiştir. Ancak yaşı ve spor geçmişinin yetersizliği sebebiyle Survivor Sadık belki de ilk zamanlarda biraz başarısız gibi görünse de gerçek başarısını ilk üç hafta içerinde göstermeye başlayarak hırsı sayesinde başaracağa benziyor.
 
Maalesef ki Sadık Ardahan Uzkanbaş’a ait henüz boyu ve kilosu gibi bilgilerine net bir şekilde ulaşılamamıştır. Survivor Sadık Ardahan Uzkanbaş’ın muhakkak ki hayatında kız arkadaşları olmuştur ancak henüz bir evlilik yaşamamış ve şuanda da bilinen bir sevgilisi yoktur.

Tepkiniz nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0