Survivor Fatma Günaydın Kimdir?

Survivor Fatma Günaydın Kimdir? Fatma Günaydın Kaç Yaşında, Fatma Günaydın Boyu, Fatma Günaydın Aslen Nereli, Fatma Günaydın Biyografi, Fatma Günaydın Nerede Doğdu, Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Survivor Fatma Günaydın Kimdir?
Survivor Fatma Günaydın Kimdir?

Fatma Günaydın Kimdir?
 
Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 16. Şubat. 2020 tarihinde yayına girecek olan Survivor 2020 Ünlüler Gönüller yarışmasında, gönüllüler grubunda yarışmacı olarak yer alan Fatma Günaydın Kimdir?  
 
Adı Soyadı: Fatma Günaydın  
Doğum Tarihi: 28.04.1995 (25 yaşında) 
Doğum Yeri: Erzurum
Nereli: Erzurum 
Burcu: Boğa Burcu
Kilosu:  
Boyu: 
Göz Rengi: 
Saç Rengi:  
Eğitim Durumu: 
Evlimi: Bekar 
Eşi:
Sevgilisi:  
Meslek:
instagram Hesabı: @fatogunaydn
Twitter Hesabı:  
Facebook Hesabı: 
 
Fatma Günaydın Biyografisi
 
Survivor 2020 yarışmasının bu yılki konsepti Ünlüler- Gönüllüler ve gönüllüler yarışmacı kadrosunda yarışacağı kesinleşen isimlerden biri de Fatma Günaydın oldu. Gönüllüler takımının tanıtımındaki videoda, iddialı sözleriyle tüm dikkatleri üzerine çeken Fatma Günaydın'ın hayatına ilişkin bilgiler merak ediliyor. Peki, Survivor'ın 22 Ünlüler ve Gönüllüler yarışmacılarından birisi olan Fatma Günaydın kimdir? Fatma Günaydın kaç yaşında? Fatma Günaydın nereli? Fatma Günaydın ile ilgili merak edilen tüm detayları sizler için derledik.
 
28.04.1995 (25 yaşında) tarihinde dünyaya gelen Fatma Günaydın aslen Erzurum doğumludur. İsminin Fatma olmasına rağmen genellikle çevresinde tanıdıklarının kendisine Fatoş diye seslendiğini belirten Fatma Günaydın’ın Instagram hesabı da isminin fatogunaydn olarak yazdığını belirtiyor. Fatma Günaydın kendisi ile birlikte 5 kardeş olduklarını ancak kendisi ailenin en küçüğü olduğunu da ekliyor. Kendisinden büyük 1 abisi, 3’ te ablası bulunmaktadır. Kendisini kurtarıcı ve sürpriz bir çocuk olarak tanımlamakta, sebebinin ise doktorun abisinin doğumunda annesinin karnında gazlı bez unuttuğunu, o doğarken bunun fark edildiğini, fark edilmeseydi annesinin yaşamını yitirebileceğini dile getirmiştir.
 
Henüz ilköğretimin 7. ve 8. sınıfında iken futbol oynamaya başlayan Fatma Günaydın, ilerleyen süreçte bacaklarının çok kaslı olmaya ve çarpıklaşmaya başladığını fark etmiş ve bu sebepten dolayı futbolu bırakmıştır. Aslında ilk başlarda genellikle derslerden kaçmak için okulun tüm spor aktivitelerine ismini yazdıran Fatma Günaydın, bu vesile ile de içindeki spor aşkını fark ettiğini dile getirmiştir. Lise zamanlarında hiperaktif bir yaşamı olan, hiç yerinde durmayan ve sürekli gezen Fatma Günaydın, Lise ve Üniversite döneminde ise moda tasarımı üzerine eğitim almıştır. İlk iş hayatında ise BKM Yapım’da, (Bizim Köyün şarkısı, Deliha 2, Jet Sosyete 2. sezon) gibi projelerde çalışmıştır.
 
Üniversite eğitimini bitirmesinin hemen ardından İngilizce öğrenmek için Malta’ya gitmiş, 6 ay tek başına orada yaşamını sürdürmüştür. Malta Fatma Günaydın için hayatında bir dönüm noktası olmuş, kendi gücünü, özgüvenini, korkularını, korkusuzluklarını ve kendi ayaklarının üzerinde durmayı öğrenmiştir. Malta’da kendisini tanıma fırsatı yakalamıştır.


Hayatta en büyük hobileri, seyahat etmek, arkadaşları ile vakit geçirmek, dans etmek, gülmek, şakalaşmak ve arkadaşlarını kızdırmaktadır. En büyük fobisi ise karanlıkta tek başına uyumaktır. Tam bir doğa aşığı olan, çiçekleri, doğayı ve hayvanları çok sevdiğini belirten Fatma Günaydın, karanlık korkusuna rağmen katılacağı Survivor yarışmasında sorun yaşamayacağını düşünmektedir.
 
Tam bir Survivor hayranı olan Günaydın, hayalinin bu yarışmada yer almak olduğunu, bundan sonra ise hayatında sadece Survivor ve sonrası olacağını dile getirmiştir. Acun Ilıcalı‘nın hazırlayıp sunduğu Survivor 2020 Gönüllüler takımı yarışmacıları arasında yer almaktadır. Bizde kendisine başarılar diliyoruz.
 
İddialı yarışmacı Fatma Günaydın’a ait henüz boyu, kilo ya da özel yaşamı hakkında henüz net bir bilgiye ulaşılamamış ancak araştırılmaktadır.

Tepkiniz nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0