Survivor Elif Yıldırım Gören Kimdir?

Survivor Elif Yıldırım Gören Kimdir? Elif Yıldırım Gören Kaç Yaşında, Elif Yıldırım Gören Boyu, Elif Yıldırım Gören Aslen Nereli, Elif Yıldırım Gören Biyografi, Elif Yıldırım Gören Nerede Doğdu, Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Survivor Elif Yıldırım Gören Kimdir?

Elif Yıldırım Gören Kimdir?
 
Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 16. Şubat. 2020 tarihinde yayına girecek olan Survivor 2020 Ünlüler Gönüller yarışmasında, ünlüler grubunda yarışmacı olarak yer alan Elif Yıldırım Gören Kimdir?  
 
Adı Soyadı: Elif Yıldırım Gören  
Doğum Tarihi: 14.02.1990 (30 yaşında) 
Doğum Yeri: Bursa İznik
Nereli: Bursa 
Burcu: Kova Burcu
Kilosu: 55 Kg  
Boyu: 1,70 Cm
Göz Rengi: 
Saç Rengi:  
Eğitim Durumu: 
Evlimi: Evli 
Eşi: Yalım Gören
Sevgilisi:  
Meslek: Milli Atlet
instagram Hesabı: (@elifgorenofficial
Twitter Hesabı:  
Facebook Hesabı:
YouTube: elif-yildirim 
 
Elif Yıldırım Gören Biyografisi
 
Elif Yıldırım Gören, Survivor 2020 yarışmasında ünlüler takımında mücadele edecek. Milli atlet olan Elif Yıldırım Gören kimdir? Elif Yıldırım Gören kaç yaşında? Elif Yıldırım Gören mesleği ne? Elif Yıldırım Gören nereli? Elif Yıldırım Gören boyu ve kilosu kaç?  Kısacası Elif Yıldırım Gören hakkında merak edilen tüm soruların cevabını sizler için derledik.
 
Atletizmde Türkiye Milli Takımı'nı başarıyla temsil eden Elif Yıldırım Gören 14.02 1990 (30 yaşında) yılında Bursa İznik’te dünyaya geldi. Boyu 1.70 cm, kilosu 55, burcu ise kovadır. Henüz ortaokul yıllarında iken spora başlayan ve yaklaşık 15 yıldır spor ile aktif olarak ilgilenen milli atlet Elif Yıldırım Gören önce Basketbol oynamış ve daha sonra da atletizme geçmiştir.


Uzun yıllardan beri atletizm sporu ile uğraşan başarılı milli sporcu, 400 metre engelli yarışında uzmanlaşmış kadın koşucu olarak sporseverler tarafından tanınmaktadır. Kemal Şencan ve Fausto Ribeiro tarafından çalıştırılan Elif Yıldırım Gören ENKA Spor Kulübü üyesidir. Londra Olimpiyat Atletizm Milli Takımı kadrosunda yer almıştır.
 
2012 Yaz Olimpiyatları’ndaki 4 × 400m bayrak yarışı etkinliğine katılan en genç Milli Atletizm takımı üyesi olduğu açıklanan Elif Yıldırım Gören, Akdeniz Oyunları 2018 yılında, İslami Dayanışma Oyunları 2017 yılında, Avrupa Gençlik Olimpik Yaz Festivali 2007 yılında koşmuş ve ülkemizi temsil etmiştir.
 
Son olarak 2020 Survivor yarışmasında ünlüler gurubu yarışmacıları arasında yer almaktadır. Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu, Survivor Ünlüler takımında yarışacak olan Milli Atlet yarışmasının iddialı isimlerinden birisidir. Spor kariyerindeki başarısını bu yarışmada da tekrarlamak istemektedir.
 
Milli atlet Elif Yıldırım Gören, kişisel Instagram hesabından Survivor fragmanını paylaşarak, "Yepyeni bir başka serüvene daha başlarken, bugüne kadar yanımda olan, desteklerini esirgemeyen aileme, antrenör ve yöneticilerime, tüm sporcu ve yakın arkadaşlarıma teşekkür ederim. 2020’nin Survivor’ı olmak için yola çıkıyorum. Dualarınızı ve desteklerinizi eksik etmeyin" notunu düştü.
 
Milli atlet Elif Yıldırım Gören, Enka Spor kulübünün İdari Menajeri ve Yöneticisi olan Yalım Gören ile evlidir. Ayrıca spor konusunda en büyük destekçisi de eşidir.
 
Milli Atlet Elif Yıldırım Gören ’in En İyi Dereceleri:

400mt. Engelli: 56.56
400mt: 53.23
300mt. Engelli: 42.86
100mt. Engelli: 14.30
200mt. : 24.64
Uzun atlama: 5.65
Heptatlon: 4951 puan

Tepkiniz nedir?

like
1
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0