Survivor Burak Yurdugör Kimdir?

Survivor Burak Yurdugör Kimdir? Burak Yurdugör Kaç Yaşında, Burak Yurdugör Boyu, Burak Yurdugör Aslen Nereli, Burak Yurdugör Biyografi, Burak Yurdugör Nerede Doğdu, Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Survivor Burak Yurdugör Kimdir?

Burak Yurdugör Kimdir?
 
Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 16. Şubat 2020 tarihinde yayına girecek olan Survivor 2020 Ünlüler - Gönüller yarışmasında, gönüllüler grubunda yarışmacı olarak yer alan Burak Yurdugör Kimdir?  
 
Adı Soyadı: Burak Yurdugör  
Doğum Tarihi:  1990 (21 yaşında)
Doğum Yeri: İstanbul
Nereli:  
Burcu:   
Kilosu: 80 Kg 
Boyu: 1.85 Cm
Göz Rengi: 
Saç Rengi:  
Eğitim Durumu:  İstanbul Bilgi Üniversitesi Sivil Hava Ulaştırma Uçuş Harekât bölümünden mezun
Evlimi: Bekâr 
Eşi:
Sevgilisi: Sıla Anamoda   
Meslek: Sporcu
instagram Hesabı: @burakyrdgr  
Twitter Hesabı:  
Facebook Hesabı: 
 
Burak Yurdugör Biyografisi
 
Survivor 2019 Türkiye- Yunanistan yarışmasında da yarışan ve şimdi ise Survivor 2020 Ünlüler- Gönüller yarışmasında gönüllüler grubunda yarışacak olan yarışmacı adaylarından diğer bir isim Burak Yurdugör. Survivor adaylığı açıklanmasının ardından Burak Yurdugör’ün hayatı ile ilgili dtaylar da merak konusu oldu. Peki, kimdir Burak Yurdugör? Burak Yurdugör kaç yaşında ve nereli? İşte yakışıklı sporcu Burak Yurdugör ile ilgili merak edilen tüm detaylar.
 
Survivor 2020 yılı yarışmacılarından birisi olan Burak Yurdugör, İstanbul’dan katılıyor yarışmaya. 21 yaşında İstanbul doğumlu olan Burak Yurdugör’ün babası İsviçre Zurich doğumlu fakat kökeni İstanbul ve Yemen'e dayanıyor. Bir kız kardeşi olan Yurdugör babaannesi ve ailesi ile birlikte yaşıyor.
 
Üniversite eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi Sivil Hava Ulaştırma Uçuş Harekât bölümünden tamamladıktan sonra şuan da ise Anadolu Üniversitesi Havacılık Yönetimi bölümünde eğitimine devam ediyor.
 
Spora karşı çocukluğundan beri meraklı olan Burak Yurdugör ilkokulda spor hayatına başladı. Genç sporcu Burak Yurdugör 6 yaşında yüzmeye başlamış 15 yaşına kadar bilfiil aktif olarak devam etmiştir. Spora yüzme branşı ile başlayan sporcu, belli bir süre basketbolu da beraberinde oynadı. Yüzme alanında İstanbul ve Beylikdüzü birincilikleri kazanmış ve üniversitede de kısa süreliğine Amerikan Futboluna merak salmıştır. Üniversitede okul takımında bir süre Amerikan Futbolu oynadıktan sonra amatör olarak Fitnesse yönelmiştir. Hayatını sporla iç içe idame ettiren Burak Yurdugör aktif ve profesyonel olarak şuan da crossfit ve fitness ile uğraşıyor.


Genç ve yakışıklı sporcu Burak Yurdugör özel yaşamıyla pek ön planda olmaması ile birlikte hayatını uzun zamandan beri Sıla Anamoda ile paylaşmaktadır. 80 Kg ağırlığında ve 1.85 Cm boyundadır.
 
Son olarak Sorvivor 2020 Ünlüler- Gönüllüler yarışmasında gönüllüler yarışmacı kadrosunda yer alan Burak Yurdugör, Survivor 2019 Türkiye- Yunanistan yarışmasında da yer almıştı. Ancak geçen sene profesyonel yarışmacılarla dolu olan yarışmada kazanma şansını kaybeden genç sporcu daha önceden kazanmış olduğu tecrübelerin bu sefer çok işine yarayacağından emin bir şekilde giriyor yarışmaya ve çok hırslı olduğunu bariz bir şekilde sergiliyor. Bizde kendisine başarılar diliyoruz.

Tepkiniz nedir?

like
1
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0