Son dakika açıklandı! 12 ilde bekçi alımı başvuruları başladı

Son dakika açıklandı! 12 ilde bekçi alımı başvuruları başladı Son dakika Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden bekçi alımı 12 ilde bekçi alımı başvuruları başladı. 2020 EGM bekçi alımı başvurularının ise ne zaman olacağı henüz netleşmedi. İŞKUR üzerinden son dakika özel şirketler tarafından yayımlanan bekçi alım ilanı başvuru detayları haberimizde...

Son dakika açıklandı! 12 ilde bekçi alımı başvuruları başladı

Son dakika açıklandı! 12 ilde bekçi alımı başvuruları başladı

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden son dakika özel şirketler tarafından bekçi alımı başvuruları 12 ilde başladı.

İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere bekçi adayları ilanlara başvuruları İŞKUR üzerinden yapacak. Ayrıca Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) tarafından yapılacak bekçi alımı ilanlarının ise ne zaman yayımlancağı bilinmiyor.

İŞKUR BEKÇİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI NETLEŞTİ

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yayımlanan özel şirketler bekçi alımı ilanlarında genel başvuru şartları kesinleşti. Bekçi alımı genel başvuru şartları şöyle:

- T.C. Vatandaşı olmak,

- İlköğretim, Lise, önlisans ve lisans mezunu olmak yurt dışı okullardan mezun olanların denklik belgesine sahip olmaları,

18 yaşını tamamlamış olmak,

- Fiziki şartlarda erkeklerde ve bayanlarda herhangi bir sıkıntı çıkartacak engele sahip olmaması (Engelli adaylar için gerekli şartlar ilan detaylarında belirtilmiştir)

- Adayların sağlık yönetmeliği şartlarını taşımları, silah taşımaya engel bir durumun olmaması, herhangi bir yüz kızartıcı suçtan ceza almamış olmaları.

BEKÇİ ALIM İLANLARI YAYINLANDI

Bekçi alımı yaparak istihdama destek veren kurumlar ise şöyle:

Tepkiniz nedir?

like
3
dislike
2
love
3
funny
0
angry
0
sad
2
wow
1