SGK Duyurdu Çocuğu olan annelere 3.000 TL ödeme yapılacak

SGK Duyurdu Çocuğu olan annelere 3.000 TL ödeme yapılacak Sgk 'dan ard arda müjdeli haberler gelmeye devam ediyor, bir müjdeli haberde çocuğu olan anneler için geldi. Çocuğu olan annelere 3.000 tl ödeme yapılacağını duyan vatandaşlar konunun ayrıntılarını araştırmaya Koyuldular.

SGK Duyurdu Çocuğu olan annelere 3.000 TL ödeme yapılacak
--

SGK Duyurdu Çocuğu olan annelere 3.000 TL ödeme yapılacak

Çalışan ve çalışmayan tüm anneleri ilgilendiren müjdeli haberi sgk son dakika haber olarak duyurdu. Aktif çalışan tüm kadınlar ve çalışmayan ev hanımları için 3 milyon lira ödeme yapılacağını duyuran sgk, haberin ayrıntılarını paylaştı. Çalışan kadınlar hem kariyer yapmak hem de çocuklarını bakmak için çabalarken yardımlarına bakıcılar koşuyor. Bakıcı paralarındaki fahiş ücretler ise çalışan anneleri fazlaca zorluyor. Sgk'nın verdiği 3 milyon liralık desteği duyan anneler, müjdeli haberin ayrıntılarını araştırmaya başladı.  

Anneler ve çocukların gelişimi için anaokulları kreşler gündüz bakımevleri, bakıcılar başta pilot iller ankara, İstanbul, İzmir malatya ve erzurum olmak üzere alt yapı çalışmaları davam ediyor. Aktif olarak çalışan anneler için müjdeli haber, pilot ilerde uygulamaya konulan kreş yardımı destek ödemeleri verilecek. Çalışan annelerin çalışırken akılları çocuklarında kalmasın diye desteklemeler Devam Ediyor. 

Tepkiniz nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0
--
--