Şeyhle Evlenen Garson Natalia’yı Hatırlıyor Musunuz? 13 Yıl Sonraki Haline İnanamayacaksınız

Şeyhle Evlenen Garson Natalia’yı Hatırlıyor Musunuz? 13 Yıl Sonraki Haline İnanamayacaksınız Belarus’ta hayatını sürdüren natasha aliyeva dar gelirli bir ailenin kızıydı. Durumları çok kötü değildi fakat yalnızca temel ihtiyaçlarına yetecek kadar paraları vardı.  ama natasha için bu bazı zamanlarda yeterli olmuyordu. Almak istediklerini alamamak, dilediği gibi giyinememek genç kızı mutsuz etmeye başlamıştı.   Varlıklı bir erkekle evlenerek rüya gibi bir yaşama kavuştuğunu hayalini kuruyordu. Alışveriş yaparken hesapsızca davranabilmek istiyordu. Natasha bu yüzden kendi etrafından erkeklerle hiç ilgilenmedi. Biraz para kazanmak için 19 yaşında bir otelde işe başladı. Otelin restoranında en üst seviye varlıklı şahışlara servis yapan natasha, hep onların yerinde olmak istiyordu. Mesleği çok meşgul ve zahmetli olsa da, hayalini kurduğu hayata bu kadar yakın olabilmek onun hoşuna gidiyordu. 

--

Şeyhle Evlenen Garson Natalia’yı Hatırlıyor Musunuz? 13 Yıl Sonraki Haline İnanamayacaksınız

Bir gün gelen portakal suyu siparişini götürmek için asansöre bindiğinde, yaşamının tamamiyle değişeceğini bilmiyordu. Oda servisine sipariş veren, gezegenin en varlıklı şahışları içinde yer alan dubai prensi seyid bin el maktum’du. Sporla yakından ilgilenen el maktum, bir organizasyon için belarus’a gelmiş ve otelin kral dairesine yerleşmişti. 

Natasha’yı ilk gördüğü anda çok etkilenen el maktum onu yemeğe davet etti. Otelde geçirdiği bir kaç  gün içinde natasha ile vakit geçiren şeyh tanışmalarının 5. Gününde onunla evlenmek dilediğini dile getirdi. Fakat bir sorun vardı. Şeyh zaten evli ve 5 çocuk babasıydı. 

Natasha, karşısındaki adamın ne kadar büyük bir serveti olduğunu biliyordu. Fakat ikinci eş olmayı kabul ettiğinde, bunun para sebebiyle değil, aşık olduğu için olduğunu dile getirdi. Ailesi başta karşı çıksa da natasha’nın en üst seviye kararlı olduğunu görerek bu evliliğe izin verdiler. 

Minsk’te gerçekleştirilen düğünün arkasından çift önce kibrıs’a arkasından dubai’ye gitti. Natasha evlendikten sonra eşinin isteğiyle adını ayşe olarak değiştirdi. Şeyh’in ilk eşi ve çocuklarıyla tanıştı. 

Ailesi ile devamlı konuşuyor ve her şeyin çok güzel olduğunu söylüyordu. Yine de babası bundan çok emin olamadı ve kızını ziyaret etmek üzere annesiyle bir arada dubai’ye gitti. 

Havaalanında onları beyaz bir limuzin karşıladı. Kısa bir yolculuğun arkasından kızlarının başından geçen eve geldiklerinde gözlerine inanamadılar. Natasha, 3 katlı bir sarayda yaşıyordu. Aşçıkar, bahçıvanlar, hizmetçilerle dolu saray gerçekten filmlerde gördükleri gibiydi. Evcil hayvan olarak bir jaguarları bile vardı. 

Her şey gerçekten harika görünüyordu. Fakat tek bir eksik vardı. O da kocasıydı. Dubai’de kaldıkları bir hafta süresince prens seyid bin el maktum’u göremediler. Natasha, eşinin bir sürü işi olduğunu ve bu yüzden onu görmemeye alıştığını söylüyordu. Eşi olmasa da hayallerindekinin bile ötesinde, sınırsız pahalı için başından geçen için mutluydu. 

Bir süre sonra natasha bir kız çocuk dünyaya getirdi. Zamanının büyük bölümünü onla geçiriyordu. Bir kaç yıl sonra el maktum azerbaycanlı jimnastikçi zeynep cevad ile da evlendi. Prensin 3 eşinden biri olsa da natasha yaptığından hiç pişman bulunmadığını söylüyordu. 

En az 16 milyar dolar kişisel serveti olan el maktum davetlere daima ilk eşiyle katılıyor, natasha’nın yanına daha fazla kızını ziyaret etmek için geliyor. Bugün 32 yaşında olan natasha ise hayalindeki hayatı başından geçennı, rüyalarının gerçek olduğunu düşünüyor. 

Bir çok genç kız onun başından geçen gibi bir evlilikten ise sevdiği erkekle mutlu olmayı seçeceğini söylerken, kimileri ise natasha’nın gezegenin en şanslı kişisi olduğunu düşünüyor. Onun yaptığı evlilik hala bazılarını hayallerini süslüyor. 

Tepkiniz nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0
--
--