Sadece Salatalık Yiyerek 1 Haftada Tam 7 Kilo Vereceksiniz (Bunu Deneyin)

Sadece Salatalık Yiyerek 1 Haftada Tam 7 Kilo Vereceksiniz (Bunu Deneyin) 7 günde 7 kilo verdiren salatalık diyeti nasıl yapılır? Bol sulu, ferahlatıcı lezzeti ile sıkça kullanılan sebzelerden biri de salatalıktır. İçerdiği lifler sayesinde sindirimi kolaylaştıran ve yağ yakımını hızlanımsatan salatalık ile fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Fakat şunu belirtmekte fayda vardır. Salatalık diyeti aşırı kiloya sahip olan insanlar için değil, birkaç kilo fazlası olan insanlar için uygun bir diyet türdür. Bunun haricinde yalnızca salatalık tüketerek sağlıklı bir halde zayıflama mümkün değildir. Kuvvetli bir antioksidan kaynağı olan salatalık sayesinde vücudunuzdaki tüm ödem ve toksit maddelerden kısa sürede kurtulabilirsiniz. Bağırsaklarda yaşanan kabızlık problemlerı ve çeşitli hazımsızlık problemlerı için salatalık ideal bir besin olacaktır. Sulu yapısı ile bağırsakların yumuşamasını sağlayarak kronik kabızlığın önüne geçmektedir. Bunun haricinde salatalık maskesi yaparak cildi

Sadece Salatalık Yiyerek 1 Haftada Tam 7 Kilo Vereceksiniz (Bunu Deneyin)
--

Sadece Salatalık Yiyerek 1 Haftada Tam 7 Kilo Vereceksiniz (Bunu Deneyin) 

Salatalık diyeti nedir?
K vitamini, lif ve c vitamini açısından varlıklı olan salatalık sayesinde bir haftada hedeflediğiniz kiloya ulaşabilirsiniz. Üstelik yalnızca kilo sorunu olan insanlar değil, daha fit ve daha sağlıklı bir vücut yapısına kavuşmak isteyen insanlar de kesinlikle salatalık diyeti uygulamalıdır. Salatalık su oranı yüksek, kalorisi ise oldukça düşük bir besindir. 1 adet salatalık yaklaşık olarak 15.5 kalori içerir.

Salatalık diyeti ve kürü ile başta göbek ve basen bölgenizde biriken yağlardan kurtulabileceğiniz gibi toksin ve ödem gibi durumlardan da kolayca kurtulabilirsiniz. 3 günlük salatalık diyeti ile günde birer kilo toplamda 3 kilo verebilirsiniz. Bir hafta devam etmeniz durumunda 7 kilo vermek de mümkün olacaktır. Ancak burada öteki besinlerden de destek almanız ve salatalığı meşgul olarak kullanmanız gerekmektedir. 

Tepkiniz nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0
--
--