Sabah Hemen Sıcak Su İçtiğimizde Bakın Başımıza Neler Geliyor İnanamayacaksınız

Sabah Hemen Sıcak Su İçtiğimizde Bakın Başımıza Neler Geliyor İnanamayacaksınız

Sabah Hemen Sıcak Su İçtiğimizde Bakın Başımıza Neler Geliyor İnanamayacaksınız
--

Sabah Hemen Sıcak Su İçtiğimizde Bakın Başımıza Neler Geliyor İnanamayacaksınız

Konu Anlatımı :
Aç karnına sıcak su içtiğinizde neler olur seyirciler? Bu tıbbi mucizeyi izleyin subhanAllah. Sıcak su içmenin sağlık ve zayıflama için faydaları nelerdir? Vücuda fayda sağlarmı?  Hiç şüphe yok ki su birçok şey için hayvanların nişastasından şüphelenir. Su insan vücudunun% 70'ini ve dünyanın% 75'ini oluşturur. Etrafınıza bakarsanız, canlıların çoğunun sudan oluştuğunu göreceksiniz. İçme suyunun birçok faydası vardır ve bu suyu sıcak  içerseniz bu faydalar çoğalır. İşte sıcak su içmenin on faydası ve ayrıca herkese  bazı sağlık tavsiyeleri vereceğiz.
1-)  sindirimi kolaylaştırır, Sabah bir fincan sıcak birşeyler veya kahve içmeliyiz. Sabahları birşeyler içmenin tek amacı kafein almak değildir. Ayurveda, tıbbı sindirimi kolay hazım etmek için sabahları sıcak su içmemizi söyledi. Yiyeceklerle beraber soğuk su içmek kötü sindirim sonuçlarına neden olur. Vücut, su ve yiyecekleri ısıtmak için daha fazla enerji kullanacaktır bu şekilde. Bu, yiyeceklerin sindirilmesi ve emilmesinin daha uzun süreceği anlamına gelir.
2-) toksinlerin vucuttan atılması, Faydalarından biri, vücutta bulunan saf olmayan maddelerden kurtulmak için sıcak su gereklidir, vücuttaki toksinlerden kurtarır. Doktorlar toksinlerden daha çabuk kurtulmak için sıcak suya taze limon suyu sıkmayı önermektedir.  Limon sindirim sürecini korur ve vücutta biriken toksinleri ortadan kaldırır. 
Bal, taze nane, salatalık dilimleri ve tarçın çubukları gibi vucudu temizleyici gıdalarıda suya  ekleyebilirsiniz.
3-) kan dolaşımını iyileştirir, sıcak su içmek toksinlerden kurtulmaya yardımcı oldugu gibi kan dolaşımınada iyi geliyor. Ve sıcak su içmek, sinir sisteminde yağ birikintilerinin atılmasına yardımcı oluyor.
4-) Yaşlanmanın ilerlemesini engeller, toksinleri vucuttan atan sıcak suyun bir inanılmaz faydasıda yaşlanma faktörlerini geciktirmesidir. Daha da önemlisi, sıcak su içen kişinin, cilt hücreleri onarılır ve ciltteki nem ve tazeliği artar.
5-)kabızlık tedavisi, Vücudun içindeki su azlığı  kabızlığın ana nedenlerinden biridir. Bu yüzden büyük miktarlarda su içmek gerekir. Sıcak su hamilelik sırasında kan akışını uyarmaya da yardımcı olur.

Tepkiniz nedir?

like
1
dislike
1
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0
--
--