KPSS şartı yok! Hasta kabul ve kayıt görevlisi alınacak!

KPSS şartı yok! Hasta kabul ve kayıt görevlisi alınacak! Koronavirüs salgını nedeniyle çeşitli önlemler kapsamında Sağlık Bakanlığı binlerce personel alım ilanı yayınlamıştı. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden ayrıca özel hastanelerde çalışmak isteyen adaylar için en az ilköğretim mezunu adayların da başvuru yapacağı hasta kabul ve kayıt görevlisi alımı yapılacağı açıklandı.

KPSS şartı yok! Hasta kabul ve kayıt görevlisi alınacak!

KPSS şartı yok! Hasta kabul ve kayıt görevlisi alınacak!

Sağlık Bakanlığı 14 bin işçi ve 18 bin personel alımı ilanı yayınlanırken Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden ayrıca özel hastanelerde çalışmak isteyen adaylar için en az ilköğretim mezunu adayların da başvuru yapacağı hasta kabul ve kayıt görevlisi alımı yapılacağı açıklandı.

KPSS'SİZ HASTA KABUL VE KAYIT GÖREVLİSİ ALINACAK

Hastanelerde çalışmak isteyenler için yayımlanan hasta kabul ve kayıt görevlisi personel alımı ilanına başvuru yapacak adaylarda aranan başvuru şartları da aktarıldı. Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) puanı olmayan adayların da başvuru yapacağı hasta kabul ve kayıt görevlisi personel alımında adayların en az ilköğretim mezunu olması gerektiği bildirildi.

İŞKUR üzerinden birçok farklı şehirde bulunan sağlık merkezleri ve hastaneler tarafından yayımlanan personel alım ilanında adayların başvurularını İŞKUR üzerinden yapacağı belirtildi.

HASTA KAYIT VE KABUL GÖREVLİSİ GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) hasta kabul ve kayıt görevlisi personel alımı ilanı genel başvuru şartları şöyle:

-En az ilköğretim mezunu

-Sağlık sektöründe deneyimi olan ya da deneyim kazanmak isteyen,

-İletişim ve planlama becerileri gelişmiş,

-Hizmet ve çözüm odaklı,

-Ekip çalışmasına yatkın,

-Provizyon ve fatura işlemlerine hakim,

-MS Office programlarına hakim,

-Görevini yapmasında herhangi bir sağlık sıkıntısı olmayan (Engelli adaylar için özellikler ilanların içerisinde aktarılmıştır)

-Giyimine özen gösteren, güler yüzlü.

HASTA KAYIT VE KABUL GÖREVLİSİ PERSONEL ALIM İLANLARINA BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Tepkiniz nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
1
angry
0
sad
0
wow
0