Korona Yokmuş Gibi Evi Kumarhaneye Çevirdiler

Korona Yokmuş Gibi Evi Kumarhaneye Çevirdiler Hatay'da evde kumar oynayan ve oynatanlar hakkında cezai işlem yapıldı Hatay'da Korona virüs tedbirlerini hiçe sayıp kumarhaneye çevrilen eve, polis baskın düzenledi.

Korona Yokmuş Gibi Evi Kumarhaneye Çevirdiler

Korona Yokmuş Gibi Evi Kumarhaneye Çevirdiler

Alınan bilgiye göre, yalnışlıky'ın antakya ilçesinde, yalnışlıky İl emniyet müdürlüğü asayiş şube müdürlüğü ahlak büro amirliği ekipleri, turunçlu mahallesi göktepe sokak üstünde olan ikamet içerisinde 15 şahsın kumar oynadığı bilgisi alması üzerine ikamete baskın düzenlediler.yapılan baskında,ikamette olan masa çerçevesinde olan a.a., u. İ., h. Ç., b.g., m. K., t.k. Isimli 6 şahsın iskambil kağıtları ile poker diye tabir edilen oyunu oynadıkları, masa üstünde olan toplam 148 adet iskambil kağıdına, 199 adet oyun puluna, 5 adet 200 tl, 29 adet 100 tl, 60 adet 50 tl ve 27 adet 100 dolar toplamda 6900 tl ve 2700 dolara el konuldu.

İkamet mesulsu olan ö. S. Ve işyerini işleten yabancı uyruklu r. H. Isimli şahıslara kumar oynanması için yer ve imkan sağlama suçundan adli işlem yapıldı.

poker oynayan 6 şahsa kumar oynamaktan 1.225 tl idari para cezası kesilmesinin arkasından, ikamette olan 15 şahsa sosyal mesafe ve maske takma kuralına uymamaktan ötürü gerekli işlemler için asayiş şube müdürlüğüne götürüldü. 

Tepkiniz nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0