Kim Bunlar Palu Ailesi? Kaç Kişiler (Yok Böyle Aile)

Kim Bunlar Palu Ailesi? Kaç Kişiler (Yok Böyle Aile)

Kim Bunlar Palu Ailesi? Kaç Kişiler (Yok Böyle Aile)

Kim Bunlar Palu Ailesi? Kaç Kişiler (Yok Böyle Aile)

Tuncer ustael palu ailesinden emine ile evleniyor. Bu zamana kadar sıradan bir aile palu ailesi.

tuncer'in evliliğinde, babası tuncer'e yardım etmediği için öz babasına ve düğününde babası üstünden maddi olarak desteklenen öz kız kardeşine bileniyor. Babasına gidip, kız kardeşinin fahişe olduğunu söylüyor. Amacı babasının kız kardeşini öldürmesi. Böylelikle öz babasının mirasına çökmek. Babası bunu defterden siliyor.

tuncer aynı taktiği damat olarak gittiği evde uyguluyor. Amacı ailenin dairelerine çökmek. Kayınbabasına gidip "kızın o..... Oldu, onu o..... Yapan da damadın" diyor. Harun palu ve İsa palu damatlarını öldürüyor. Harun palu yaşlı olmasından, genç oğlu yanmasın diye suçu üstleniyor.

harun hapise, damat mezara giriyor. Tuncer bu hadiseden sonra palu ailesini etkisi altına alıyor. Devamlı "öldürdüğünüz damadın ailesi intikam alacak" sözleriyle ve yaptığı kirli oyunlarla (aile size büyü yaptı, hepinizi öldürecekler, kan davası oluştu v.s) palu ailesinin bütün fertlerini psikolojisini bozuyor.

tuncer ve emine bu sırada İstanbul'da kapıcılık yapıyor ancak tuncer, gofretlerin skt'lerini değiştirdiği için kovuluyor. Ailenin başına geçiyor.

uncer ailenin içine girince evdeki muhtemelen herkese tecavüz ediyor.

tuncer, kaynanasının fahişelik yaptığına dair bir kağıdı İsa palu'ya yazdırıp imzalatıyor. Buradan anlıyoruz ki, aile fertleri tuncer'e tam biat etsin diye elinde video v.s de var. Belki de yatak görüntüleri kim bilir. Yani tuncer ailenin tam biat etmesi için önlemlerini almış. Mektup da bunun kanıtı.

meryem palu, üzerine atılan iftira sebebiyle kocasının öldürüldüğünü bildiği için tuncer'e nefret besliyor. Meryem ile kızını öldürüyorlar. Oğulları recep evden kaçıyor. Meryem öldürülmeden önce kredi çekiyor, 1 gün önce de maaşının çekilebilmesi için vekalet veriyor.

aile hepten kafayı yiyor. Evleri satıp parayı tuncer'e veriyorlar. Tuncer, bir araba alıyor ve aile öldürdükleri damatlarının ailesinden korktukları için arabada yaşamaya başlıyor.

harun ve havva palu, vatandaşların araya girmesi üzerine kocaeli'de barınma evine yerleştiriliyorlar. Burada tuncer'den davacı oluyorlar. Yıl 2011. Kızlarını ve torunlarını tuncer'in öldürdüklerini söyleseler de delil bulunamıyor ve tuncer serbest kalıyor.

harun palu belirlenemeyen bir sebebden ruh sağlığını kaybediyor. Bunun üzerine, zaten damadın ailesine olan korkuları sebebiyle ruh sağlıkları bozulan aile fertleri, babalarının da delirmesini görünce tuncer'e sorgusuz sualsiz biat ediyorlar. 

Tepkiniz nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
1
angry
0
sad
1
wow
0