Hülya Avşar kimdir, nereli? Hülya Avşar kaç yaşında?

Hülya Avşar kimdir, nereli? Hülya Avşar kaç yaşında? 1963 senesinde balıkesir'de doğan hülya avşar, ankara cumhuriyet lisesi'nden mezun oldu. Daha sonra d.s.İ. Kulübü'nde yüzmeye başlayıp birçok müsabakaya katıldı. 1982 senesinde İstanbul'a taşındıktan sonra "bulvar" gazetesinin düzenlediği güzellik yarışmasına katılıp birincilik aldı. İlerki tarihlerde reklam filmlerinde oynadı, 70'e yakın filmde başrol oyunculuğu yaptı. Moskova'daki uluslararası sinema festivalinde en iyi kadın oyuncu ödülünü aldı. Kariyerine müzik eğitimi aldıktan sonra müzikaller, yurtiçi ve yurtdışı konserleri, 6 albüm ve bir single ile devam etti.

Hülya Avşar kimdir, nereli? Hülya Avşar kaç yaşında?
--

Hülya Avşar kimdir, nereli? Hülya Avşar kaç yaşında?

2000 senesinde kral tv üstünden düzenlenen yılın müzik ödüllerinde en iyi kadın şarkıcı ödülüne layık görüldü. Bir sene kadar günaydın gazetesi'nde köşe yazarlığı yaptıktan sonra, show tv kanalı'nda hülya avşar show'u yaptı. Bu tv şovuyla anlık sergilediği tek kişilik tiyatro oyunundan başka, reklam filmlerinde oynamakta, hülya adlı aylık derginin editörlüğünü yapmakta ve bir kitap yazmaktadır. Tenise olan merakı kendisine ted 2001 çiftler turnuvası birincilik ödülünü kazandırmıştır. Ağırlıklı olarak tenis ve spora zaman ayıran, vakıf ve derneklere büyük ilgisi olan hülya avşar, köşe yazarlığı da yapmaktadır.

Hülya Avşar kimdir, nereli Hülya Avşar kaç yaşında


İşadamı kaya çilingiroğlu ile bir süre evli olan hülya avşar, zehra isimli bir kız çocuk annesidir.

Sanatçı hülya avşar ile eşi kaya çilingiroğlu kadıköy 3. Aile mahkemesi'nde yapılan duruşmay latek celsede boşandı. Mahkeme, yaklaşık bir saat süren duruşma sonunda, "şiddetli geçimsizlik yüzünden aile birliğinin sarsıldığı" gerekçesiyle tarafların boşanmasına karar verdi. Mahkemenin, çiftin çocukları zehra'nın velayetini hülya avşar'a verdiği öğrenildi. 

Tepkiniz nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0
--
--