Gece ATM’nin Önünde Ders Yapan Genç Kızın Yanına Gelen Adam Bakın Ne Yaptı

Gece ATM’nin Önünde Ödev Yapan Genç Kızın Yanına Gelen Adam Bakın Ne Yaptı Nijerya’da hayatını sürdüren 7 yaşındaki delle anne ve babasını çok küçükken evlerinde çıkan yangında kaybetti. O günden beri büyükannesi ona sahip çıktı ve elinden geldiğinde bakımını sağlamaya çalıştı. Ama yaşlı kadın geçimini pazarda el işleri satarak sağlıyordu ve çok az para kazanıyordu. Bu yüzden imkanlar çok kısıtlıydı. 

--

Gece ATM’nin Önünde Ödev Yapan Genç Kızın Yanına Gelen Adam Bakın Ne Yaptı

Gündüz okula giden delle eve döndükten sonra büyükannesine ev işlerinde yardım ediyor, kümes hayvanlarına bakıyor, tüm gün süresince yorulan kadına destek olmak için uğraşıyordu. Dell akşamın ilerleyen saatlerinde ise ödevlerini yapmak için bir kaç sokak ilerde olan bir bankaya gidiyordu. Çünkü evlerinde elektrik yoktu ve banka önündeki atm’nin ışığı küçük kızın çok işine yarıyordu. Üstelik güvenlik kameralarının izlediği banka önü, daha güvenli görünüyordu. 

Bir gece delle yine atm önünde ödev yaparken arabasıyla yoldan geçen bir kişiın dikkatini çekti. Bada maruf  adlı adam kızı görünce aracını durdurdu ve yanına gitmeye karar verdi. O saatte bu yaşta bir kızın sebeb sokakta olduğunu anlayamamıştı. Niyeti kötü değildi ama kızı korkutabileceğini de biliyordu. 

Tepkiniz nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0
--
--