Evli Kadın Sevgilisini 10 Yıl Tavan Arasında Sakladı. Sonunda Olabilecek En Kötü Şey Yaşandı!

Evli Kadın Sevgilisini 10 Yıl Tavan Arasında Sakladı. Sonunda Olabilecek En Kötü Şey Yaşandı! Evli Kadın Sevgilisini 10 Yıl Tavan Arasında Sakladı. Sonunda Olabilecek En Kötü Şey Yaşandı! Her evlilikte zaman zaman problemler yaşanır. Hatta ne yazık ki nadiren eşlerden birinin sadakatsizliği ile bir aradalik sona erebilir. Kimi zaman ise aldatılan eş durumun farkına bile varmaz.  Fakat az sonra izleyeceğiniz olay bu konuda belki de dünyada eşi görülmemiş bir aldatma hikayesi ile başlıyor. Sevgilisini 10 yıldan uzun zaman tavan içinde saklayan bayanın sıra dışı yaşamı uzun zaman gazetelerin ilk sayfasını süsledi. 

Evli Kadın Sevgilisini 10 Yıl Tavan Arasında Sakladı. Sonunda Olabilecek En Kötü Şey Yaşandı!
--

Evli Kadın Sevgilisini 10 Yıl Tavan Arasında Sakladı. Sonunda Olabilecek En Kötü Şey Yaşandı!

Dolly oesterreich, 1880'de almanya'da doğmuş arkasından ailesi ile amerika'yda göçmen olarak yerleşmişti.  20 yaşında varlıklı işadamı tekstilci fred oesterreich ile evlendi.  İlk yıllarda her şey en üst seviye güzel görünüyordu. Pahalı içinde bir yaşamı vardı. Fakat kocasının geç saatlere kadar çalışması ve eve geldiğinde çok yorgun olması dolly için sorun olmaya başladı. Fred onunla ilgilenmiyor, eve gelip bir şeyler içtikten sonra uykuya dalıyordu. 

Aradan yıllar geçti. 1913'te dolly bir gün kocasını arayarak evdeki dikiş makinasının bozulduğunu, tamir için birini göndermesini istedi. Fabrikada bu konuda çalışan 17 yaşındaki otto sanhuber'in gelmesini umuyordu. Öyle de oldu. Kocası otto'yu tamir için eve gönderdiğinde dolly onu bir bornozla karşıladı. Böylece 10 yıl devam edecek anlaşılmaz ilişkileri başlamış oldu. 

Başlarda dolly ve otto ilişkilerini olağan bir gizlilik içinde yürüttüler. Sık sık otelde buluşuyorlardı. Fakat bu durum zamanla külfetli hale gelince dolly sevgilisini eve çağırmaya başladı. Bir süre sonra meraklı komşular devamlı eve girip çıkan bu genç adamın kim olduğunu sormaya başlamıştı. Dolly onlara "serseri üvey kardeşi" olduğunu dile getirdi. 

Dikkatleri üzerinlerin çektiklerini farkeden kadın sevgilisin sıra dışı bir teklifte bulundu. Ona evlerinin tavan içinde yaşamasını teklif etti. Ailesi olmayan otto bu teklifi hiç düşünmeden kabul etti. Böylece hem devamlı dolly ile bir arada olacak, hem de en büyük hayali olan kitap yazarlığı için ona ihtiyacı olan zaman ve ortamı sağlayacaktı. Ertesi gün işte istifa etti ve fred'e başka bir şehre taşınacağını dile getirdi. 

Dolly aşığını yerleştirdiği tavan arasının kapısına bir asma kilit takıyordu. Şüphelenmemesi için de fred'e kürklerini orada sakladığını söylemişti. Fred işe gittikten sonra otto'yu tavan içinden çıkarıyor, tüm günü bir arada geçirdikten sonra akşam tekrardan oraya kilitliyordu. Yalnız kaldıkta sonra otto mum ışığında roman yazmak için çalışıyordu. 

Bu halde tam 5 yıl geçti. Zaman zaman fred evde anlaşılmaz sesler duyarak şüphelense de tavan arasını kontrol etmek hiç aklına gelmemişti. Fakat iki aşığın planını bozabilecek bir gelişme yaşandı. Fred iş için los angelos'a taşınmaları gerektiğini dile getirdi. Bu durum bile onların anlaşılmaz ilişkilerini bitirmeleri için yeterli olmadı. Dolly yeni evleri olarak yine tavan arası olan bir yer bulmuştu. Fred karısının isteğini kabul etti ve o evi satın aldı. Taşınmalarından bir gün önce dolly otto'yu bir anahtar vererek eve gönderdi ve tavan arasına yerleşmesini istedi. Bu halde aynı düzeni los angelos'ta da kurmayı başardılar. 

Tepkiniz nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0
--
--