Eşini Yakalamak İçin Drone Kullandı, Görüntüyü İzleyince Şok Oldu

Eşini Yakalamak İçin Drone Kullandı, Görüntüyü İzleyince Şok Oldu

Eşini Yakalamak İçin Drone Kullandı, Görüntüyü İzleyince Şok Oldu
--

Eşini Yakalamak İçin Drone Kullandı, Görüntüyü İzleyince Şok Oldu

Teknolojinin hayatın içinde kullanım alanları insanlar tarafından çeşitlendiriliyor. Drone'ların eğlence dışında profesyonel fotoğraf ve video çekiminin yanı sıra, savaşlarda da düşmana saldırı amaçlı kullanıldığı birinen bir gerçek. Teslimat aracı olarak da kullanılan drone'lar, ABD'de son derece ilginç bir amaçla kullanıldı. Eşinin kendisini aldattığından şüphelenen bir adam, takip için drone kullandı. Drone üzerindeki kamera ile gökyüzünden kayıt yapan adam, acı gerçekle teknoloji sayesinde göz göze geldi.

John ve Gonna Henson 18 yıl önce evlenmişleri Her çifit gibi zaman zaman tartışamlar olsa da mutlu bir evlilikleri vardı. Ancak son zamanlarda John, karısının davranışlarının tuhaflaştığını farketti. Kendisine daha az ilgi gösteriyor, iş yerinde uzun mesailere kalıyordu. Başlangıçta bunu düşünmek istemese de John bir süre sonra karısının kendisini aldattığından şüphelenmeye başladı. Ancak bunu destekleyecek ciddi bir delili yoktu. Her geçen gün kuşkuları artan adam sonunda bunu öğrenmek için ilginç bir yöntem uygulamaya karar verdi.

İnternetten yüksek çözünürlüklü profesyonel bir drone satın aldı. Bu şekilde evden çıktıktan sonra karısını takip ederek ne yaptığını öğrenmek istiyordu. Gonna, bir haftasonu evde birlikte zaman geçirdikleri sırada çalan bir telefon üzerine hazırlanmaya başladı. John nereye gittiğini sorduğunda işyerinde bir sorun çıktığını ve hemen oraya gitmesi gerektiğini söyledi. Kadın evden çıktıktan sonra John planın devreye soktu. Yüksek irtifada uçan drone ile karısını takip etmeye başladı. Gonna takip edildiğinden habersiz aracını bir alışveriş merkezinin otoparkına bırakıp açık alanda beklemeye başladı. John ne yapmaya çalıştığını anlamıyordu.

Kısa süre sonra otoparka gelen bir başka bir araca bindiğinde kuşkularında haklı olduğunu anladı. Görüntüleri izlerken adeta çıldıran adam 18 yıllık eşinin kendisini aldatmasını hazmedememiyordu. Görüntüleri yotube’da paylaşarak eşinin yaptığını herkese anlatmaya karar verdi. Kısa süre sonra açılan davayla John ve Gonna tek celsede boşandı.

Tepkiniz nedir?

like
1
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0
--
--