Düğünden Önce Gelinin Kendisini Aldattığını Öğrendi, Düğün Günü Unutulmaz Bir Ders Verdi

Düğünden Önce Gelinin Kendisini Aldattığını Öğrendi, Düğün Günü Unutulmaz Bir Ders Verdi Üniversite yıllarında birlikte olmaya başlayan Craig ve Jennifer’ın son derece mutlu bir ilişkileri vardı. Craig mimarlık, Jennifer ise hukuk bölümünde okuyordu. Yıllar hızla geçti. İkili mezun olduktan sonra evlenmek yerine birlikte yaşamayı tercih etmişti. Bu süre boyunca Craig’in en yakın arkadaşı Smith de sık sık onlara eşlik ediyor, birlikte film izleyip partilere katılıyorlardı.  Bir süre sonra Craig, Jennifer’ın hayatının aşkı olduğuna karar verdi ve ona evlenme teklif etti. Genç kadın uzun süredir birlikte olduğu sevgilisinden gelen bu teklifi kabul ettikten sonra düğün için hazırlıklar başladı.

Düğünden Önce Gelinin Kendisini Aldattığını Öğrendi, Düğün Günü Unutulmaz Bir Ders Verdi

Her şeyin mükemmel olmasını isteyen çift tüm detaylarla tek tek ilgilendiler. Törenin yapılacağı alan, çalınacak müzikler, ikramlar, süslemeler derken yoğun bir tempoyla geçen hazırlık sürecinin ardından düğün günü gelmişti. 

Yaklaşık 300 kişinin katıldığı düğün tam da hayal ettikleri gibi başladı. Herkes en içten şekilde genç çiftin mutluluğuna ortak olmak için oradaydı. En yakın arkadaşı Smith de Craig’in sağdıcı olmuştu. 

Eğlenceli geçen düğün sırasında damat Craig bir konuşma yapmak istediğini söyleyerek mikrofonu eline aldı. Katıldıkları için teşekkür ettiği misafirlerine bir sürprizi olduğunu söyledi. Tüm konukların sandalyelerinin altında bir zarf vardı. Craig onlardan zarfları alıp açmalarını istedi. 

Başta bunun hoş bir sürpriz olduğunu düşünen davetliler zarftan çıkan fotoğrafları gördüklerinde tam anlamıyla bir şok yaşadılar. Çünkü fotoğraflarda gelin Jennifer ile damadın sağduyu Smith’in samimi ve hatta uygunsuz fotoğrafları yer alıyordu. 

Craig, uzun süredir şüphelendiği en yakın arkadaşının eşiyle ilişkisi olup olmadığını öğrenmek için bir dedektif tutmuş, sonrasında kendisine gelen delil niteliğindeki fotoğrafları çoğaltarak zarfların içine koymuştu. 

Herkes şaşkınlık içinde fotoğraflara bakarken Craig kendisini aldatan Jennifer ve Smith’e dönerek onlardan nefret ettiğini söyledi ve töreni terketti. 

Ailesi, yakınları ve tüm arkadaşları önünde utanç verici bir duruma düşen Jennifer hiç beklemediği bu olay karşısında gözyaşlarına boğuldu. Smith de aynı şekilde olayın şokunu uzun süre üzerinden atamadı. 

Sıra dışı bir intikam planıyla kendisini aldatan eşini tüm yakınlarına rezil eden Craig’in bu planı sadece törene katılanlarla sınırlı kalmadı. Orada yaşananlar medyanın da gündemine gelirken bu durum Jennifer’ın durumunu daha da işin içinden çıkılmaz bir hale getirdi.

Tepkiniz nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0