Cemil Sikkesibol 18 Nisan 2020 Günlük Burç Yorumu

Cemil Sikkesibol 18 Nisan 2020 Günlük Burç Yorumu

Cemil Sikkesibol 18 Nisan 2020 Günlük Burç Yorumu

Cemil Sikkesibol 18 Nisan 2020 Günlük Burç Yorumu

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; güne enerjik, coşkulu ve sabırsız başlayabilirsin, inatçı; ancak uzlaşmaya da hazır bir tavır içinde olabilirsin. Gün içinde özgür davranmak isteyebilir veya arkadaşlarınla bolca iletişim halinde olabilirsin. Fiziksel görünümünde bazı değişiklikler yapmak isteyebilir ve bunun için arkadaş çevrenden fikir alabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün fikirlerinin ve düşüncelerinin onay görmemesi içten içe öfkelenmene neden olabilir. Duygusal anlamda kendini rahat ifade edebilir; net kararlar verebilirsin. Fakat diplomasi yeteneğinin güçlü olduğu bugünü; aşk, sevgi ilişkilerin yerine statün için kullanmak daha olumlu sonuçlar almanı sağlayabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün geleceğe dair tatil planları yapmak ve gezmek istediğin bir günde olsan da; kişisel alanında kalmak durumunda olabilirsin. Aynı zamanda ekonomik durumunun uygun olmadığını düşünerek vazgeçebilirsin. Belirlediğin hedeflerle ilgili ilerleme kaydedebilir ve tanışabileceğin bir kişi yeni fırsatlarla karşılaşman sağlayabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün finansal meseleler gündemin olurken; ikili ve sosyal ilişkilerinle alakalı harcamaları kontrol altına alman gerekebilir. Karşındaki kişinin abartılı davranışlarıyla ve harcamalarıyla karşılaşabilir; bu durumda tolerans göstermek durumunda kalabilirsin. Eline geçecek maddi kaynakları borçlarını ödemek için kullanman yararına olacaktır.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün partnerinle hoş vakitler geçirebilirsin. Fakat karşına çıkacak olan gelişmeleri daha rasyonel şekilde düşünmeli olayları derinlemesine incelemelisin. Karar alma konusunda kendini başarılı bulsan da; karşındaki insanın da fikirleri olabileceğini ve özgürleşmek isteyebileceğini bilmen gerekiyor.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; kimseye ihtiyaç duymadığından ve bütün meselelerle kendin ilgilendiğinden işlerin yoğunluğu artık seni halsiz düşürebilir. Sorumlulukların için çevrendeki insanların yardımını geri çevirmemeli ya da destek olmalarını istemelisin. Kendi ihtiyaçlarını ve isteklerini gözden geçirip günü kendine armağan edebilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugünü kendine ayırmak ve fikirlerini özgürce ifade etmek sana iyi gelebilir. Yeni bir aşk ilişkisine başlayabileceğin gibi; partnerinle yaşayabileceğin ufak sürtüşmeleri sevgiyle çözebilirsin. Gün içinde çözmen gereken bazı sorunlar meydana gelebilir; konuyu abartmak yerine hislerine güvenerek çözebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; evle ilgili uğraşların ve dekorasyon işleri uzun saatlerini alabilir. Romantik ilişkinde her zamanki gibi korumacı davranıyor ve bunu abartıyor olabilirsin. Fakat sevdiğin kişi duruma senin kadar pozitif bir gözle bakamıyor olabilir. Bugün geçmişe dayalı ailevi mevzuların gündeme gelme ihtimaline karşı hazırlıklı olmalısın.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; girişimlerini daha özgür yapmak adına; etrafında hırslı ve kıskanç kişilerin varlığından şüphelendiğinden yakın çevreni tekrar yapılandırmak isteyebilirsin. Geçmişin yükü olarak gördüğün kişileri eleyebilir; hayatını tekrar renklendirmek isteyebilirsin. Büyüme ve yaratma için güzel bir dönemdesin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; yeteneklerini paraya dönüştürmek için teknolojiyle iç içe olarak orijinal fikirler üretebilirsin. Çevrendeki insanlarım desteğini görebilmek için karşındaki insanlara ölçülü davranman ve anlayışlı olman gerekecektir. Maddi anlamda eline geçecek bir parayla rahatlayabilirsin; fakat seni aşan harcamalardan uzak durmalısın.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; burcunda ilerleyen Ay; güzellik, estetik, sanat ve daha birçok olumlu girişimler yapmana destek verecektir. Bugün oldukça aktif girişken tavırlar sergileyebilir, kendini gençleştirebilir; yüz ve cilt bakımına özen gösterebilirsin. Şansının açık olduğu ve dileklerinin gerçekleşmesi için güzel bir gündesin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün senin için kendini, hayatını ve her türlü paylaşımlarını sorguladığın bir gün olabilir. Enerjinin içe dönük olması; duygu, düşünce ve sezgilerinin daha da artmasını sağlayacaktır. Sevginin her halini hissettiğin bugün de; duygularını abartmamalı akışta kalmayı da ihmal etmemelisin.

Tepkiniz nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0