Başkasının Eline Geçen İnstagram Hesabı Nasıl Geri Alınır?

Başkasının Eline Geçen İnstagram Hesabı Nasıl Geri Alınır? İnstagram hesabım çalındı, önerilen herşeyi yaptım fakat hesabıma bir türlü erişemiyorum diyorsanız. Peki çalınan instagram hesabını geri alma nasıl nasıl yapılır? Bu instagram hesap kurtarma işleminin adımları nelerdir. Tüm adımları takip ederseniz instagram çalınan hesabı geri alma konusunda başarılı olursunuz.

--

Başkasının Eline Geçen  İnstagram Hesabı Nasıl Geri Alınır?

Başkasının eline geçen instagram hesabımızı hangi yollarla geri alabiliriz. Sizlere bunu göstereceğim dostlar. Daha önce instagram'da sizlere nasıl hesabımızı daha güvenli hale getirebileceğimizi göstermiştim. Sağ üst tarafta kartlara da bu videoyu bırakıyorum. Hesabınızı geri aldıktan sonra rica ediyorum bu adımları tamamlayın. Ancak türkçemizde bir deyim var ya.hırsız kollanmaz. Gerçekten kollanmıyor dostlar.
Birçok halde hesaplarımızı ele geçirebiliyorlar. Şimdi ilk adımla başlayalım. Instagram'a girdiniz ve giriş yapa tıkladığınız bilgilerinizi girdiniz. Yanlış dedi. Altdan giriş yapmak için yardım al kısmına tıklıyorsunuz. Sizi böyle bir ekran karşılıyor. Bu ekran karşıladıktan sonra buraya mevcut kullanıcı adınızı giriyorsunuz. Ancak tabii ki yavuz hırsız ev sahibini haksız çıkartır. Hesabınızı çaldığı gibi kullanıcı adını değiştirmiştir. Bu taktirde yeni kullanıcı adınız size verse bile bunun hiçbir anlamı olmayacak. Yeni kullanıcı adınız mesela benim değişmedi ama kendi hesabım üstünden göstereceğim. Diyelim kullanıcı adınız bu. Ileriye tıkladığınız. Bu adam sizlerin e-posta sını, telefon onayını da değiştirmiştir. Burada facebook girişinde iptal etmiştir. Burada hiçbir şey elde edemeyiz. Peki bu ekranda yapabileceğimiz ne var? Yine böyle bir ekranla karşılaşıyoruz ve burada hiçbir işe yaramayan pek çok bilgi dolu.
Bunu da size kanıtlıyayım. Instagram hesabım başkasının eline geçtiğini düşünüyorum’a tıklayalım. Burada pek çok gereksiz şey diyor. Yok hesabınıza girdiniz mi yoksa security instagram mailinden bir bildirim aldınız mı? Şimdi instagram giriş bağlantısı talep ettik ve bunda başarıya ulaşamadık. Pek çok hengame yaşadık 
Zaten şu ana kadar sinirlerinizi allak bullak. Kim bilir hesabımıza neler yapılıyor?
Hiç üzülmeyin. Şansımız daha bitmedi dostlar. Kimliğinizi doğrulayın diyor ya. Bunun için herhangi bir bağlantı bırakmamış. Buraya duayla mı ulaşacağız bilmiyorum. İnstagramın garipliklerinden biri. Güvenlik açığı yaratmamak için mağdur olanları da daha değişik halde başka mağduriyetlere sürüklüyor.
 

Tepkiniz nedir?

like
1
dislike
1
love
1
funny
0
angry
0
sad
1
wow
0
--
--