Anne Kızına Süpriz Yapmak İstedi. Odaya Girince Şok Geçirdi.

Anne Kızına Süpriz Yapmak İstedi. Odaya Girdiğinde Şok Oldu Hiç kendinizi utandırdınız mı? Hemen herkesin hayatında böyle bir anısı vardır. Ardından konuştuğunuz birine yakalanmak ya da eski sevgilinizin instagram resmini beğenmek gibi örnekler en çok karşımıza çıkanlar.  Bununla bir arada, anlık hem kendinizi hem de bir başkasını utandırdığınız  durumlar da olabilir. Bu hikayedeki new york'lu anne de onlardan biri. Yurtta kalan kızına sürpriz yapıp onu şaşırtmak istemişi ama sonunda internete düştü. 

--

Anne Kızına Süpriz Yapmak İstedi. Odaya Girdiğinde Şok Oldu

Deanna pilling şehir dışında okuyan kızını çok özlemişti. Onu görmeyi planlıyordu. Ama aniden kendince harika bir fikir aklına geldi. Üniversiteli kıızna  mckenna'ya sürpriz yapmak istiyordu. Bu yüzden hazırlandı ve ona söylemeden yola çıktı. 

Deanna ve kızının daima harika bir ilişkisi vardı.  mckenna harika bir öğrenciydi, ilkokul ve lise yılları süresince çok başarılıdi. Fakat sıra üniversiteye geldiğinde şehir dışında bir okul seçmesi büyük bir sorun olmuştu. 

Deanna, destekleyici bir anneydi ama kızının bu kadar uzağa gitmesi fikri ona çok rahatsız edici geliyordu. Ama yine de onun kararlı olduğunu gördüğünde karşı çıkmadı ve kızının kalması için bir yurt ayarladı. 
Genç kız için de üniversite hayatı harika olsa da annesinden bu kadar uzun zaman ayrı kalmanın zor olduğunu söylüyordu. Birbirlerini sık sık ziyaret edebileceklerini düşünerek yeni yaşamına başlamıştı. 

Sosyal medyadan cep telefonu üstünden devamlı iletişim halindeydiler. Ama deanna hayatında ilk kez ayrı kaldığı kızını çok özlüyordu. Bu yüzden daha çok beklemeyip onu görmeye karar verdi.

6 saatlik uçuş için bir utah bileti aldı. Deanna uçağına binmeyi beklerken kızını arayıp gece için planlarını sormaya çalıştı. Ama mckenna telefonu açmadı. Deanna nihayet uçağa bindiğinde, kızının vardığında orada olacağını umuyordu

Zahmetli geçen yolculuktan sonra, deanna nihayet utah'a geldi. Bir taksiye bindi ve doğrudan  eyalet üniversitesi'ne gitti. Takside kızı onu geri arasa da, sürprizi bozabileceğini düşünerek telefonu açmamaya karar verdi. 

Deanna kampüsü en son dokuz ay önce, mckenna'nın taşınmasına yardım ettiği zaman görmüştü. Bu yüzden yurdu ararken epey zaman kaybetti. Sonunda yurt binasını bulduğunda kızının sevincini görmek için sabırsızlanıyordu. Doğruca yukarı, 3. Kata çıktı. 

Kızının odasına geldiğinde engel olamadığı bir gülümsemeyle kapıyı çaldı. Ama içerden hiçbir ses gelmiyordu. Bir defa daha çaldıktan sonra içeri girmeyi denedi. Kapı kilitli değildi. 

Fakat içerde umduğunu bulamadı, zira kızı orada değildi. Bir süre bekledikten sonra yorgunluktan yatağa uzandı. Sürprizi bozmak istemese de kızına bir halde haber vermesi gerektiğini düşündü. Ve yattığı yerden bir selfie çekerek "bak nerdeyim" diye yazdı ve ona nerde olduğunu sordu. 

Kızının yatağını tanıyarak büyük bir sevinç yaşacağını düşünüyordu. Fakat gelen cevap beklediği gibi değildi. Kızı ona yurt odasında olduğunu dile getirdi ve "rica ediyorum bana başka birinin odasında bulunmadığını söyle" diye ekledi. 

Büyük bir utanç hayatını sürdüren deanna hemen toparlanıp odanın sahibi gelmeden çıkmak istedi. Sonrasında yanlış kata geldiğini ve o katın erkeklere ait olduğunu öğrendi. 

Sonunda kızının yanına vardığında utanç arasındaydi. Ama mckenna durumu daha ileri götürerek annesinin resimli mesajını twitterdan paylaştı ve komik olayı anlattı. 
 

Tepkiniz nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0
--
--