Allah'a Meydan Okuyan Meşhur Dansçı. Bak Ona Ne Oldu!!

Allah'a Meydan Okuyan Meşhur Dansçı. Bak Ona Ne Oldu!! Bugünki hikayemiz vicdanları titreten ve gerçekten tüm yaşayan kalpleri ağlatacak cinsten. Kibirli genç bir kadın herkese karşı böbürlenip duruyordu ve bu onu maalesef en dibine kadar ulaştıracak ve her şeyi kendi tecrübe etmesine neden olacaktı. Gelin bu kibirli genç kadının başına neler gelmiş birlikte bakalım.

--

Allah'a Meydan Okuyan Meşhur Dansçı. Bak Ona Ne Oldu!!

Sarah denilen Suudi asıllı bir genç kadın memleketi Suudi Arabistan'da fazla yaşayamamış ve Kanada'ya göç etmiştir. Burada memleketi Suudi Arabistan ile alakalı olmayan derslerin eğitimini görmüştür. Bu eğitimlerin içinde bir de dans eğitimi vardır. Genç kız farklı dans türlerinin eğitiminin verildiği Ottawa denilen okula katılmaya hak kazanmıştır. Burada profesyonel bir şekilde yerel dans sanatlarını öğrenmiş ve bu alanda üstün başarı sağlamıştır.
Daha sonra genç kız mezuniyetinden sonra herhangi bir Arap devletine gidip öğrendiği dans sanatlarını oralarda sergilemeye karar vermiştir. Lakin beklediği gibi başarısıyla doğru orantılı olarak şansı yaver gitmemiş ve bu geçiş döneminde herkes ona bu planından dönmesi ve dansı terk etmesi nasihatında bulunmayı denemiştir.
Ayrıca dindar kardeşleri ona nasihat etmeye başlayıp, ahireti, cenneti, cehennemi hatırlatmışlardır. Ayrıca Allah'ın sevdiği devlette böyle bir şey yapmasını yasaklamışlardır.
Herkes nasıl olur da Suudi asıllı olan biri böyle bir şey yapar? diye düşünmektedir. Daha sonra bazı kişiler ona Allah'a davet yolunda amellerde bulunmanın danstan daha hayırlı olduğunu göstermişlerdir.

Tepkiniz nedir?

like
0
dislike
1
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0
--
--