Acun Ilıcalı'nın satın alacağı kulüp açıklandı

Acun Ilıcalı'nın satın alacağı kulüp açıklandı Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın 'Avrupa'da bir kulüp satın alacağım' açıklamasının ardından, o kulübün Hollanda ekibi Forttuna Sittard olduğu ortaya çıktı. Acun Ilıcalı, anlaşmaya çok yakın olduklarını açıklarken, Forttuna Sittard cephesi de gelişmeleri duyurdu.

Acun Ilıcalı'nın satın alacağı kulüp açıklandı

Acun Ilıcalı'nın satın alacağı kulüp açıklandı

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın 'Avrupa'da bir kulüp satın alacağım' açıklamasının ardından, o kulübün Hollanda ekibi Forttuna Sittard olduğu ortaya çıktı. Acun Ilıcalı, anlaşmaya çok yakın olduklarını açıklarken, Forttuna Sittard cephesi de gelişmeleri duyurdu.

Acun Ilıcalı, kısa bir süre önce Avrupa'da bir kulüp almak üzere olduğunu hatta büyük oranda anlaştığını dile getirerek "Bu süreç içerisinde birçok görüşme yaptık, yeni bir kulüp almayı her zaman istiyordum. Bu hayalim gerçek olacak. Amacım futbola yeni yetenekler kazandırmak. Bu işi bireysel olarak yapabileceğimi düşünüyorum. Ekip olarak da çevremde bu işi ypabilecek insan var. Bu işte de başarılı olacağız. Yakında güzel haberler vereceğimi umuyorum" ifadelerini kullanmıştı. 

Acun Ilıcalı'nın açıklamalarıyla ilgili konuşan Fortuna Sittard Başkanı Işıtan Gün "Acun Ilıcalı, yatırımcı olarak Fortuna Sittard'a ilgisini ifade etmiş ve bu niyet tarafımızca son derece memnuniyetle karşılanmıştır. Seyahat yasakları kalkar kalkmaz görüşeceğiz." şeklinde konuştu.

Tepkiniz nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0