63 Yaşındaki Kadın Ve Köpeği Kanalizasyona Bırakılan Bebeği Bakın Nasıl Kurtardı

63 Yaşındaki Kadın Ve Köpeği Kanalizasyona Bırakılan Bebeği Bakın Nasıl Kurtardı Köpeği Georgie'yi 3 Nisan'da yürüyüşe çıkardığında Charmaine Keevy isimli kadın için sıradan bir gün geçirecek gibi görünüyordu.

--

63 Yaşındaki Kadın Ve Köpeği Kanalizasyona Bırakılan Bebeği Bakın Nasıl Kurtardı

63 yaşındaki kadın köpeği ile beraber yürüyüş yaparken sıklıkla farklı rotalar izliyordu. O gün, yürüyüşleri onları bir kanalizasyonun yanısıran geçirdi.
Kanalizasyona yaklaşır yaklaşmaz, Georgie deli gibi havlamaya başladı.
Charmaine köpeğin havladığı yere yakından baktığında gözlerine inanamadı...

Georgie enteresan bir biçimde kedilerden korktuğu için Charmaine kanalizasyondan gelen çığlıkları duyduğunda belki de oraya bir kedinin sıkıştığını düşündü. Ama kulak verip dinlediğinde bunun bir bebek olduğunu anladı. 

Bir anda paniğe kapılan kadın bebeği bulunduğu yerden almayı başaramayınca hemen yola çıktı ve önüne ilk çıkan arabayı durdurdu. Aracın sürücüsü Cornie Viljoen'e durumu anlattı. Hiç tereddüt etmeyen adam beton kaplamayı kanalizasyondan kaldırmak için orada bulduğu demir bir çubuk kullandı.

Kanalın dibinde çıplak yatan, göbek kordonu hala bağlı  yeni doğmuş bir bebek vardı.

Yardım gelmesini beklediklerinde her şey için çok geç olabileceğini düşünen Viljoen 6 metre derinliğindeki deliğe indi ve bebeğe doğru ilerledi. Bunu yaparken bacaklarını ısırmaya başlayan kırmızı karıncalarla karşılaştı

Tepkiniz nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0
--
--