20 Mayıs Vakıfbank kaçta açılıyor (Çalışma saaatleri)

20 Mayıs Vakıfbank kaçta açılıyor (Çalışma saaatleri) 20 Mayıs Vakıfbank kaçta açılıyor araştırması üzerine vatandaşlar merak ediyor. Hangi saatte bankalar açılıyor, bankaların mesai saatleri ile ilgili çalışma saatlerinde 20 Mayıs Vakıfbank kaçta açılıyor bilgisinin önemi bulunuyor. İşlerini halletmek için bankaya gitmek zorunda olanlar Bankalar kaçta açılıyor diyerek 20 Mayıs bankaların mesai saatlerini dikkatle inceliyor. Türkiye Bankalar Birliği (TBB), bankalara corona virüsü (Covid-19) salgını ile ortaya çıkan olağanüstü durum nedeniyle, "takdiri üyelere ait olmak üzere" yeni çalışma saatlerini belirledi. Vakıfbank açılış saati, vakıfbank kapanış, vakıfbank mesai saatleri ile ilgili detaylar burada...

20 Mayıs Vakıfbank kaçta açılıyor (Çalışma saaatleri)

20 Mayıs Vakıfbank kaçta açılıyor (Çalışma saaatleri)

20 Mayıs Vakıfbank kaçta açılıyor araştırması üzerine vatandaşlar merak ediyor. Hangi saatte bankalar açılıyor, bankaların mesai saatleri ile ilgili çalışma saatlerinde 20 Mayıs Vakıfbank kaçta açılıyor bilgisinin önemi bulunuyor. İşlerini halletmek için bankaya gitmek zorunda olanlar Bankalar kaçta açılıyor diyerek 20 Mayıs bankaların mesai saatlerini dikkatle inceliyor. Türkiye Bankalar Birliği (TBB), bankalara corona virüsü (Covid-19) salgını ile ortaya çıkan olağanüstü durum nedeniyle, "takdiri üyelere ait olmak üzere" yeni çalışma saatlerini belirledi. Vakıfbank açılış saati, vakıfbank kapanış, vakıfbank mesai saatleri ile ilgili detaylar burada... 

Vakıfbank'ın hangi saatlerde mesaisinin başladığı, hangi saatlerde açılış kapanış olduğunu bilmek gerekiyor. Eğer işiniz Vakıfbank'ta ise 10 Mayıs Vakıfbank kaçta açılıyor sorusunu soranlardan biri olmalısınız. Bankaların açılış ve kapanış saatleri her zaman merak konusu olmuştur. Bunun sebebi insanların bankalara erkenden giderek saatlerini ve vakitlerini doğru değerlendirme isteğidir. Bankaların bir kısmı mesai saatlerini 12.00-17.00 aralığına çekerken, bazı bankalar da 09.00-17.00 saatleri arasında müşteri kabul edeceğini duyurdu.

VAKIFBANK VE DİĞER TÜM BANKALARIN ÇALIŞMA SAATLERİ

Vakıfbank Saat Kaçta Açılıp Kaçta Kapanıyor?
09.00 - 17.00

HER BANKA AYNI SAATTE AÇILMIYOR

ATM, internet, mobil bankacılık kanalları ve müşteri iletişim merkezleri üzerinden EFT ve havale işlemlerini belirli süreliğine ücretsiz hale getiren banka, günlük minimum para çekme limitini de 5 bin liraya çıkardı.Banka, toplantıları sınırlayarak dijital kanallar üzerine taşıdı. Operasyonel süreçlerin devamlılığı için belirli alanlardaki ekipleri bölerek farklı lokasyonlarda çalışmalarını sağlayan banka, 18 Mart itibarıyla tüm birimlerde imkan dahilinde ve belirli oranlarda uzaktan çalışma modeline geçti.

Halkbank Saat Kaçta Açılıp Kaçta Kapanıyor?
09.00 - 17.00

Ziraat Bankası Saat Kaçta Açılıp Kaçta Kapanıyor
09.00 - 17.00

Garanti Bankası Saat Kaçta Açılıp Kaçta Kapanıyor?
09.00 - 17.00

Akbank Saat Kaçta Açılıp Kaçta Kapanıyor?
12.00-17.00

Denizbank Saat Kaçta Açılıp Kaçta Kapanıyor?
09.00 - 17.00

Türkiye İş Bankası Saat Kaçta Açılıp Kaçta Kapanıyor?
12.00 - 17.00 (11 Mayıs'tan itibaren 09.00-17.00)

TEB Saat Kaçta Açılıp Kaçta Kapanıyor?
12.00 - 17.00

QNB Finansbank Saat Kaçta Açılıp Kaçta Kapanıyor?
12.00-17.00

ZİRAAT BANKASI ÇALIŞMA SAATLERİ

Ziraat Bankası, müşterilerin sağlığını ön planda tutarak dijital kanalları kullanmalarını tavsiye etti.

ATM, internet, mobil bankacılık kanalları ve müşteri iletişim merkezleri üzerinden EFT ve havale işlemlerini belirli süreliğine ücretsiz hale getiren banka, günlük minimum para çekme limitini de 5 bin liraya çıkardı.

Ziraat Bankası, şubelerden 09.00-17.00 saatleri arasında müşterilerine hizmet vermeye devam edecek.

Tepkiniz nedir?

like
0
dislike
0
love
1
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0