20 Mayıs PTT kaçta açılıyor? PTT mesai saatleri

20 Mayıs PTT kaçta açılıyor? PTT mesai saatleri 20 Mayıs PTT kaçta açılıyor sorusunun yanıtı hafta içi her gün 08:30'dur. PTT şubeleri vatandaşlar tarafından en çok gidilen yerlerden birisi ve PTT kaçta açılıyor sorusunun çok sorulması gayet doğaldır. PTT Postanelerde işleri olan vatandaşalar,Postaneler kaçta açılıp kapanıyor? Postane çalışma saatleri kaçtır? gibi soruların yanıtlarını araştırıyor. Haberimizin içerisinden konu hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

20 Mayıs PTT kaçta açılıyor? PTT mesai saatleri

20 Mayıs PTT kaçta açılıyor? PTT mesai saatleri

PTT şubelerinin kapısında beklemek istemeyen vatandaşlar açılış saatini öğrenmek için araştırmalarını yapıyor. Bugün PTT kaçta açılacak, PTT kaçta kapanacak bilgilerini vatandaşlarımız için haberimizde yer verdik. 20 Mayıs için PTT'nin açılış ve kapanış saatleri, PTT çalışma saatleri, PTT mesai saatleri, PTT kaçta açılıyor sorularını da beraberinde getiriyor. Koronavirüs döneminde PTT'lerin açılış ve kapanış saatleri merakla bekleniyordu. İstanbul PTT Bölge Başmüdürlüğü açıklamasında, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi Destek Programı çerçevesinde gerçekleştirilen sosyal yardım ödemeleri sürecinde bazı PTT iş yerlerinin, yaşanan yoğunluğun çalışanlar ve müşterilerin koronavirüs hastalığı karşısında sağlığını tehlikeye düşürmemesi amacıyla kapatılması kararı alındığı vurgulandı.

PTT şubeleri çalışma saatlerinde değişkilik olmadı Yani hafta içi her gün olduğu gibi PTT şubeleri saat 08.30'da açılıp 17.30'da kapanıyor.

PTT ŞUBELERİ AÇIK, HANGİ SAATLERDE PTT AÇIK?


Sokağa çıkma yasağında PTT'ler açık olacak. İçişleri Bakanlığınca Valiliklere göndereilen yazıda; Zorunlu kamu hizmetlerinin sürdürülmesi için gerekli kamu kurum ve kuruluşları ile işletmeler (Havalimanları, limanlar, sınır kapıları, gümrükler, karayolları, huzurevleri, yaşlı bakım evleri, rehabilitasyon merkezleri, Acil Çağrı Merkezleri, AFAD Birimleri, Vefa Sosyal Destek Birimleri, Göç İdaresi, PTT vb.) açık olacak ibaresi var.

İstanbul PTT Bölge Başmüdürlüğü açıklamasında, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi Destek Programı çerçevesinde gerçekleştirilen sosyal yardım ödemeleri sürecinde bazı PTT iş yerlerinin, yaşanan yoğunluğun çalışanlar ve müşterilerin koronavirüs hastalığı karşısında sağlığını tehlikeye düşürmemesi amacıyla kapatılması kararı alındığı vurgulandı.

Tepkiniz nedir?

like
1
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0