2.05lik Kadına Doktorlar "Hamile Kalma" Demişlerdi. Ama O Bunu Dinlemedi

2.05lik Kadına Doktorlar "Hamile Kalma" Demişlerdi. Ama O Bunu Dinlemedi Konu: Uzun boylu olmak çoğu insanın istediği bir özelliktir. Ancak 2 meter 5 santim boyundaki Amerikalı Haleigh Hampton için uzun boyu, hayatının pek çok alanında dezavantajlar da getirmiş.

2.05lik Kadına Doktorlar "Hamile Kalma" Demişlerdi. Ama O Bunu Dinlemedi
--

2.05lik Kadına Doktorlar "Hamile Kalma" Demişlerdi. Ama O Bunu Dinlemedi

25 yaşındaki haleigh bir kaç yıl önce yaşamının aşkı bryan ile tanıştı. Ama 2.05'lik genç bayanın 1.67 boyundaki bu adamla bir arada olması çoğu insan üstünden yadırgandı. Yine de onlar için boy farkının önemsiztu ve bir aradalikleri evliliğe kadar uzandı. 

Haleigh, eşinin onu ilk öptüğü anda evlenme teklif ettiğini anlattı. Çift kısa süre sonra sade bir törenle evlendi. 
Düğün çiftin hayatında dönüm noktası olsa da her şey bundan sonra başladı. Maddi açıdan sıkıntı çeken çift zorluklar yaşadı. 
Haleigh ve brayn 1 yol sonra, daha ucuz ev kirası vermek için başka bir şehre taşındı. Böylece maddi açıdan biraz daha rahatladılar. 

Sonra bir anda haleigh'nin hamile olduğunu öğrendiler. Brayn ve haleigh'nin planlarında çocuk sahibi olmak yoktu. Çünkü boyundan ötürü doktorlar hamile kalmasının onun için tehlikeli olduğunu söylemişlerdi. Hatta kendini daima çocuk sahibi olamayacağına inandırmıştı. Bebeği olacağını öğrendiğinde ise şaşkınlığa uğradı. 

Ultrason görüntülerinden sonra bir şok daha yaşadılar. Hamileliğinin 8. Ayında brayn ve haleigh'nin bebeğinin, normal bebeklerin iki katı büyüklüğünde olduğu görüldü. 

Çift sık sık kontroller için hastaneye gitti. Fakat heligh'nin korktuğu başına geldi. Plasenta rahmin altına kaymış ve rahim yatağnı kapatmıştı. En üst seviye tehlikeli olan durum, doğumdan önce ve sonra kanamalara sebep olabilirdi. 

Neyse ki doğum başarılı geçti. 4 kilodan fazla ve 55 santim doğan bebeklerine kaia adını verdiler.

Kaia'nın büyüyünce ne kadar uzun olacağı bilinmiyor. Fakat haleigh ve brayn'ın en büyük istekleri, onun sağlıklı olması... 

Tepkiniz nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0
--
--